![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Möbler, övrigt / Trappstege 11834100
*
nr 1183 4100
Trappstege
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:51:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 19:13:40
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler trappstege
-
5291 Bänk
Benställning i stål, sits i läder. Längd: 125 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07
-
5203 Läsbord
längd: 88 cm, djup: 37 Höj/sänkbart
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:28
-
5248 Sängram
vitmålad metall, rammått: Bredd: 180 cm. Längd: 20..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
*
Trappstege
Läs mer om Retro
nr 1183 4100
Trappstege
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 19:13:40 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...![](/tema/themes/{85875B7A-BAA7-4ED6-BDD9-9A61F10A2745}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler trappstege
-
5291 Bänk
Benställning i stål, sits i läder. Längd: 125 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:32 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07 -
5203 Läsbord
längd: 88 cm, djup: 37 Höj/sänkbart
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:28
-
5248 Sängram
vitmålad metall, rammått: Bredd: 180 cm. Längd: 20..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44