![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Möbler, övrigt / Trappstege 11834100
*
nr 1183 4100
Trappstege
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:51:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 19:13:40
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler trappstege
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6011 Biblioteksstege
England. Höjd: 114 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29
-
6159 Gavlar
till trädgårdssoffa, Järn. Höjd: 61 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:18
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6362 Notställ
omkring 1900, tre hyllplan, på trissor, mässing, t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:50
*
Trappstege
Läs mer om Retro
nr 1183 4100
Trappstege
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 19:13:40 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...![](/tema/themes/{85875B7A-BAA7-4ED6-BDD9-9A61F10A2745}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: möbler trappstege
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20 -
6011 Biblioteksstege
England. Höjd: 114 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29
-
6159 Gavlar
till trädgårdssoffa, Järn. Höjd: 61 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:18 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6362 Notställ
omkring 1900, tre hyllplan, på trissor, mässing, t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:50